Anasayfa  Site Haritası

 
 Site İçi Arama

 
 
 Haberler

Sabancı Perakende`nin Hedefi 5 Milyar Lira Ciro
Sabancı Perakende Grup Başkanı Haluk Dinçer, 2009`da perakende faaliyetlerinin yüzde 16 büyüdüğünü ve 4.2 milyar lira ciro beklediklerini,

Türkiye`ye ABD`li Kimya Devinden Yatırım
ABD`li kimya devi Dow Chemicals Türkiye`deki plastik katkı maddeleri faaliyetlerine 33.5 milyon Euro yatırım yaptığını açıkladı. Dow Tü

Süreyya Ciliv` e Yılın CEO` su Ödülü
Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv`e, İngiltere`nin başkenti Londra`da düzenlenen "Dünya İletişim Ödülleri- World Communication Awards 20

İstanbul’un Yeni Yüzü Esenyurt`un Yıldızı HANPLUS`tan
Ünlü Japon mimar Tatsuya Yamamoto imzasını taşıyan ve 380 bin nüfuslu gelişen Esenyurt’un fonksiyonel tek projesi HANPLUS, özellikle kriz d

Mey İçki`ye Burgaz Rakı İçin İzin Çıkmadı
Rekabet Kurulunun 18 Kasım 2009 tarihli Kurul kararları, Kurumun internet sitesinde yayımlandı. Burgaz Alkollü İçecekler Ticari ve İktisadi

 
 

 
 İstanbul’un Yeni Yüzü Esenyurt`un Yıldızı HANPLUS`tan
Ünlü Japon mimar Tatsuya Yamamoto imzasını taşıyan ve 380 bin nüfuslu gelişen Esenyurt’un fonksiyonel tek projesi HANPLUS, özellikle kriz dönemi için yatırımcıları cazip koşullarla karşılıyor.

UCRA Group güvencesiyle inşa edilen ve Esenyurt’un en değerli yeri Cumhuriyet Meydanı’nda yükselen iş dünyasının yeni artısı HANPLUS, 4’ü alışveriş merkezi, 8’i ofis, 4’ü lüks rezidans katı olmak üzere toplam 16 kattan oluşuyor.

Zamanın en pahalı sermaye olduğu günümüz koşullarında yeri ve projesiyle dikkatleri üzerine çeken HANPLUS, E5 ve E6 bağlantı yolunun tam ortasındaki konumuyla,10 dakikada havalimanında olmak isteyenlerin ve ev ya da ofislerinden kendi özel araçlarıyla otobana kısa sürede ulaşmanın hayalini kuranların beklentilerine cevap veren bir kompleks.

Yüzme havuzu, SPA, sauna, fin hamamı, fitness centeri, 3 bodrum katı 380 araçlık otoparkı, 24 saat güvenlik sistemi ve muhteşem göl manzarasıyla HANPLUS, hem Esenyurt için hem de İstanbul için kaçırılmayacak fırsatlara sahip. Herkesin kendi adına kazanca dönüştüreceği bir şeyler bulması için rezidans, ofis, iş ve alışveriş merkezi konseptiyle planlanan HANPLUS’ta ilk teslimler Aralık 2010 tarihinde gerçekleşecek.

Dünya markaları Esenyurt’ta

HANPLUS, temposu her gün artacak bir potansiyelle dünya markalarının Esenyurt’taki buluşma noktası olacak. Alışveriş merkezinde tam 4 kata yayılmış, yüksek kira getirisine sahip çarşı dükkanları kaçırılmayacak bir fırsat olarak ön plana çıkıyor.

Yatırımların keyifle kara dönüşeceği ofisler

İş dünyası, her sabah kapıları fırsatlarla açılacak bir iş merkezine kavuşuyor. Burada çalışmak da yeni fikirleri kazanca dönüştürmek de çok keyifli olacak. 8 kata dağılan modern tasarımlı ofisler için, biri yük olmak üzere 8 asansörden acil durumlar için jeneratöre ve özel güvenlik sistemine kadar hiç bir detay atlanmadı. Her ihtiyaca cevap verebilecek şekilde düşünülen ve projelendirilen HANPLUS ofisleri akıllı yatırımcılarını bekliyor.

Doyasıya yaşanacak bir dünya

Lüks rezidanslarıyla konforlu bir yaşam merkezi olan HANPLUS, yaşam alanları ile çalışma ofislerini ve alışveriş merkezini bir araya getiren ideal bir proje. Kapalı otoparktan sosyal tesise ve istenilen kata direkt geçiş imkanı, yüksek teknolojide sağlanmış ısı/ses izolasyonu, 300 tonluk su deposu, jeneratör, uydu TV sistemi, kapalı devre kamera sistemi ve çok daha fazlası HANPLUS rezidanslarında.

HANPLUS, yatırımcıları özel kampanya fiyatlarıyla ve uygun ödeme koşullarıyla krizi hafife almaya davet ediyor.

HANPLUS ile ilgili ayrıntılı bilgi www.hanplus.com.tr ‘den ve 444 82 72 numaralı telefondan alınabiliyor.

Genel Özellikler

* 3 kat kapalı otopark, 4 alışveriş merkezi, 8 Ofis ve 4 rezidans katı olmak üzere 16 + 3 otopark katı ile toplam 19 kat
* 4 kat AVM - 98 dükkan (51 - 209 m2)
* 8 kat ofis - 190 birim (56-205 m2)
* 4 kat rezidans - 90 birim (56-209 m2)

Proje

* Yüksek teknolojide sağlanmış ısı ve ses izolasyonu
* 7600 metrekarelik kapalı otopark alanı (380 araçlık kapasite)
* Kapalı otoparktan sosyal tesise ve istenilen kata direkt geçiş
* Ofis ve rezidans katlarında özel güvenlik sistemleri
* Isıtma ve soğutma sistemleri
* Biri yük olmak üzere toplam 8 asansör
* 300 tonluk su deposu
* Hidrofor, jeneratör, uydu TV sistemi
* Kapalı devre kamera sistemi
* Yangın söndürme ve alarm sistemi

Sosyal Tesis

* Kapalı havuz
* Fitness Center
* Oyun alanı ( masa tenisi, bilardo... )
* Sauna, buhar odası, SPA, fin hamamı
* Cafe

İnşaat

* Zemin etütleri yapılmış radye temel üzerine betonarme karkas
* C30 beton kalitesi

UCRA GROUP

UCRA Group ,Türkiye’de 30 yılı aşkın inşaat ve çeşitli sektör deneyimiyle, değerleri global bir vizyonla birleştirerek doğaya saygılı ve insan hayatına değer katan projeler üretmek amacıyla 2003 yılında kuruldu.

Esenyurt’ta Şelale Plaza projesini tamamlamış olan UCRA Group’un yine Esenyurt’ta Sedai İş Merkezi projesi devam etmektedir. Beylikdüzü’nde 1500 konutluk projesine ise kısa bir süre sonra başlanacaktır.

İstanbul’un dünya başkenti olabilmesi için Avrupa’da gerçekleştirilen projelerin yanı sıra İstanbul’da da Landmark olacak projeleri gerçekleştirme vizyonuyla hareket eden UCRA Group, 2012 yılına kadar planlanmış, çevre bilinci aşılanmış, çok fonksiyonlu yeni projeleri ile gayrimenkul sektöründe gündemde kalmaya devam edecektir.

Kaynak: NTVMSNBC
 
   
Hosting